نتایج جستجو برای عبارت :

اسطوره

دانلود رمان جدید و باحال اسطوره با فرمت های pdf و apk
دانلود رمان اسطوره که رمانی باز و کلیشه ای است
دانلود زیبا ترین و بهترین رمان سال 98 رمان اسطوره
دانلود بهترین نسخه رمان اسطوره با لینک مستقیم
دانلود جدید ترین نسخه رمان جذاب اسطوره
دانلود رمان جدید و باحال اسطوره با فرمت pdf

ادامه مطلب
نام:اسطوره
ژانر:عاشقانه
نویسنده:پگاه
خلاصه:داستان راجع به دختری ست به نام شادابکه عاشق دیاکو ست اما برادرش دانیار نیز در زندگی اش است.از طرفی دیاکو علاقه ای به شاداب ندارد و دانیار کم کم به شاداب علاقه مند می شود.حال او قسمت دانیار می شود یا دیاکو؟کدامیک از آنها اسطوره اش خواهند شد؟دانیار یا دیاکو؟
دانلود رمان اسطوره
Shirazart.blog.ir 
*اسطوره عبارت است از : روایات یا جلوه ای نمادین درباره ی ایزدان، فرشتگان و موجودات فوق طبیعی و به طور کلی جهان شناختی که یک قوم به منظور تفسیر خود از هستی به کار می برد اسطوره سرگذشتی راست و مقدس است که در زمانی ازلی رخ داده و به گونه ای نمادین ، وهم انگیز ، تخیلی می گوید که چگونه چیزی پدید آمده ، هستی دارد و از میان خواهد رفت و به شیوه ای تمثیلی کاوشگر هستی است و بینش شهودی دارد. هر چه در ردیف حماسه ، افسانه و قصه های پریان قرار می گیرد
دانلود رمان اسطوره اثر پگاه با فرمت های PDF ، Apk و ePub با لینک مستقیم و رایگان
رمان اسطوره درباره دختری دانشجو است به نام شاداب که در ترم سه رشته مهندسی عمران در دانشگاه تهران درس میخونه. وضعیت مالی خانواده شاداب ضعیف است و برای گذران زندگی مجبور میشه در کنار تحصیل به دنبال کاری نیمه وقت بگرده.
ادامه مطلب
اسطوره.
اسطوره نام یک بازی ایرانیست که باید در آن با حل پازل ها
به جنگ دیوها و هیولاهای شرور بروید و با نابودی آنها شاهزاده خانم رو از
دست جادوگر سیاه نجات دهید. این بازی ساخت استودیوی بازی سازی میو گیمز می
باشد که در کارنامه خود بازی های دیگری مانند فرماندهان، هزار سنگر و... رو
هم دارد.
گیم پلی بازی بسیار ساده طراحی شده و در همان لحظات ابتدایی میتونید اون رو یاد بگیرید و شروع به بازی کردن کنید. در بازی اسطوره برای حل پازل ها با ۵ رنگ روبرو هس
من،
بسان اسطوره ای هستم،
که به باور مردمان زمان نرسید!

اسطوره ای،که افسانه ی بی تکرار زندگی اش،
سینه به سینه نقل نشد،
و به کتاب های درسی،
به قصه های شب کودکان نسل بعد و نسل های پس از آن،نرسید.

من،
اسطوره ای هستم که شنیده نشد.
که لا به لای سطور،گم شد.
و برای هیچ جمعِ حلقه زده به دور آتشی،تعریف
برای هیچ جمعِ نشسته در معبدی قرائت نشد.

اسطوره ای که در نهایت،روزی،
با غبار کهنه بر جلد کتابی کهن،
به باد فراموشی،
سپرده شد...

براده های یک ذهن:
من انگ
     لغت «اسطوره» را عربی شده واژه یونانی «هیستوریا» که بمعنی «جستجو، آگاهی و داستان» است، دانسته اند. کلمه «story» در زبان انگلیسی که بمعنای «داستان و حکایت» میباشد، و نیز کلمه «histoire» در زبان فرانسوی که بمعنای «تاریخ و حکایت» میباشد باقیمانده مستقیم لغت «هیستوریا» به حساب می آیند. 
     البته در زبانهای اروپایی برای بیان مفهوم «اسطوره» از بازمانده واژه یونانی «میتوس» استفاده میگردد. واژه «میتوس» به صورت «myth» در زبان انگلیسی و به صورت «mythe»
نقد مستند دیگو مارادونا؛
مستند دیگو مارادونا اثری فرا متنی از زندگی اسطوره آرژانتینی فوتبال جهان به کارگردانی آصف کاپادیاست که با گزارش و دوبله عادل فردوسی‌ پور منتشر شده است.اخیرا دوبله و پخش مستند «دیگو مارادونا» توسط یک تیم حرفه‌ای دوبله، باعث شده این اثر در فضای عمومی بسیار مورد توجه واقع شود؛ بالاخص که نام عادل فردوسی‌پور، مجری و گزارشگر محبوب ایرانی، در صدر دوبلورهای این مستند به چشم می‌خورد. علاوه بر این، شخصیت خود دیگو مارادون
تولد ۱۵ سالگی دنبال نسخه اصلی کتاب «پیرمرد و دریا» بودم اما فروشنده ترجمه دریابندری را جلویم گذاشت و گفت از اصلش هم بهتر است و بود.نجف دریابندری را از همان زمان کشف کردم و عاشقش شدم. ترجمه‌هایش را یکی بعد از دیگری می‌خواندم و دلم می‌خواست مثل او مترجم باشم. شب کنکور زبان به امید رشته «مترجمی» «چنین کنند بزرگان» می‌خواندم و به او فکر می‌کردم.  ادبیات آمریکا و دنیای ترجمه را با او شناختم و آرزویم این بود مثل او ترجمه کنم.
خیال می‌کردم قرار ا

_  تجربه‌ی تاریخ ثابت کرده، صاحبخانه‌ی دنیا شیفته‌ی اسطوره سازی است. مدرکی برای اثبات حرفم ندارم اما معتقدم آن قسمتی که خداوند می‌گوید از روحش در انسان دمیده، دقیقاً نقطه‌ای است که می‌تواند تک تک انسانها را به سمت اسطوره شدن پیش ببرد. یعنی تمام آدمهای روی زمین؛ فارق از طبقه‌ای که در آن به دنیا آمده باشند یا زندگی می‌کنند. صرفاً «وجود» انسان استعداد اسطوره شدن را دارد. منتها به شرطها و شروطها، هرکس در جایگاه خاص ِ خودش، مثل جریان عید
#مادر
مادر، اسوه ی تکرار نشدنی تاریخ بشریت که مانندش، بی مانند است!
مادر، مبهم ترین واژه ی هستی است. واژه ای که عالمیان از یافتن معنی آن عاجز شدند، زیرا که واژه ها برای توصیفش نا چیز بودند!
او اسطوره ایی بود که هیچگاه شرح کامل فدا کاری هایش ثبت نگردید و صرفا خاطره شد…
ادامه مطلب
خب این مقاله تموم شدو مخ من داغ کرده داره ذوب میشه. سخت شاید اونجوری نبودا ولی چرا فهمیدن یسری چیزا یه ذره سخت بود. شایدم چون بار اول میخوندمش اینجوری به نظرم رسید باید باز بخونمش منتها الان یا چند روز دیگه که برام یسری چیزاش جا بیفته. این بار فکر نکنم بتونم توضیح زیادی راجع بهش بدم. از اسمشم معلومه که در مورد چیه اسطوره در زمانه حاضر یا اسطوره ی امروز که رولان بارت نوشته و ترجمهٔ یوسف اباذری هست. سرچ کنین میاد باید بخرینش برای خوندنش. یسری چی
پل ریکور،فیلسوف
فرانسوی که به اسطوره از طریق استعاره توجّه دارد و رویکردی هرمنوتیکی نیز به دین
دارد؛ می گوید:« انسان؛ اعم از ابتدایی و مدرن، دوپاره شده است!! چرا که تمامیّت
کیهان شناختی خودش را از دست نهاده و برای ان که آن تمامیّت را دوباره به دست
آورد،نیاز به اسطوره دارد».
« تمامیت کیهان شناختی یعنی آن وضعیت پیشااسطوره ای که انسان داشته و
درآن، خود را با کیهان یکسان می پنداشته است. در آن وضعیتی که انسان خود را با
جهان یکسان می دیده ، نیازی به
کتاب خلیج فارس (کتاب شعر کودک)نویسنده: مهدی وحیدی صدرانتشارات: سوره تماشا
معرفی:
کودکی که اسطوره ملی خود را نشناسد و تاریخچه گذشته خود را نداند در آینده نه علاقه و عشقی به وطن دارد نه برای حفظ این سرزمین تلاشی می کند.و همچنین در انتخاب الگو برای زندگی خودش نیز دچار اشتباه می‌شوددر همین راستا این کتاب به معرفی قهرمانی اسطوره ای به نام رئیسعلی دلواری می‌پردازد آن هم به زبان شیوای شعر.
بریده کتاب:
ای رئیسعلی اکنوناجنبی چه می گویددر خلیج ما دشم
تحقیق درباره فضا در اندیشه اسطوره‌ای

فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)
تعداد صفحات:13
قسمتی از متن فایل دانلودی:
فضا در اندیشه اسطوره ای واژه اسطوره: واژه اسطوره(myth) در میانه قرن 19 بطور مستقیم و یا از واژه فرانسوی mythe از واژه لاتین جدید mythus از ...

دریافت فایل

متن زیر، ترجمه‌ی پستی با همین عنوان از سایت writetodone است.

اسطوره‌ی نویسندگی بودن، کار آسانی نیست. در واقع، حتی یک نویسنده معمولی بودن هم دشوار است. نیاز به شجاعت، صداقت و بصیرت دارد. بیش‌تر از همه، نیاز دارد که شما انتقادپذیر باشید.چه چیزی شما را به یک نویسنده‌ی موفق تبدیل می‌کند؟ و چه درسی می‌توان از اسطوره‌های ادبی گذشته و حال یاد گرفت؟در این‌جا ۷ درس از بزرگان تاریخ ادبیات را با هم مرور می‌کنیم.
برای خواندن ادامه مطلب، روی عنوان پست
مرضیه میگه:کامبیز چوبشو گرفته دستش بعد میگه استرس نداشته باشید
و این بهترین تعبیری بود که میشد از کامبیز روانی کرد
فک کن زنه اومده میگه من فلان سال یه بچه هه رو اخراج کردم بعد دو دقیقه بعد من اخراجش نکردم خودش اخراج شد
بچه ها نمیتونید پارچه تیکه ای استفاده کنید،بچه ها پارچه تیکه ای استفاده کنید
من گروهتون کردم که به هم کمک کنید ولی وای به حالتون اگه ببینم دارید به هم کمک میکنید
من تکلیف خونه نمیدم ولی اگه کسی تکلیف خونشو انجام نده دهنش سرویس
نوعی ضمیر ناخودآگاه قومی یا ملی افراد یک قوم یا ملت را به طور ذهنی به هم پیوند می دهد و از راه تاریخ، فرهنگ و معتقدات فکری و جز آن نسل به نسل منتقل می شود.
به عقیده کارل گوستاو یونگ، اسطوره را همین «ناخودآگاه جمعی» می سازد. علت این که افراد یک قوم دارای اساطیر مشترکی هستند، وجود همین ناخودآگاه جمعی است. البته همچنان که انسان به ضمیر ناخودآگاه خود آگاهی ندارد، افراد قوم هم معمولاً به وجود این نفس مشترک آگاه نیستند ولی وجود همین سرچشمه پنهان، م
کتاب هومر و لنگیای ال داکترومترجم: مهتاب مقدم نیا

این کتاب ماجرای جوانی به نام هومر است
که در بیست سالگی به طور کامل بینایی خود را از دست می دهد. او به همراه پدر و مادر خود و برادرش لَنگی
در نیویورک زندگی می کند. بعد از نابینایی هومر، پدر و مادر در سفری به اسپانیا
گرفتار آنفولانزای مرگ آوری شده و هر دو فوت می کنند. در این میان لنگی با نیروهای اعزامی آمریکا،
به جنگ در اروپا می رود و مدتی هومر به تنهایی مجبور به
گذران زندگی می شود و تجربیات مخت
در این نوشتار به بررسی اجمالی دو فیلم که در آن اسطوره و محتوای کتاب مقدس ترکیب شده‌اند می‌پردازیم.(داستان فیلم‌ها لو می‌رود)
۱-پسر جهنمی Hellboy 2019
این فیلم از نظر محتوا و فرم شبیه آش شله قلم کار بود. ترکیب اسطوره شاه آرتور انگلیسی و شیطان آخر الزمانی که نظیرش را می‌توان در کتاب مکاشفات یوحنا پیدا کرد.
پسر جهنمی موجودی افسانه‌ای و فانتزی است که به دست نازی‌ها و کشیشی به نام راسپوتین(که کشیشی به همین نام در تاریخ روسیه تزاری آمده) به دنیا می‌آ
رسیدیم روز دهم عید من هوز درگیر بنایی ام. نمیخواستم راجب کلاسم تو دانشگاه بنویسم ولی گفنم خوبه بمونه برا آینده که میدونم میخندم به این حالم اون موقع. همکلاسیای اسطوره ای دارم خدایی به جز سه چهارتاشون که رو اسمشون قسم میخورم بقیشون اصن بدرد نمییخورن. بهتر اینجوی بگم بچن ینی با بچه 4 ساله هیچ فرقی نمیکنن. فعلا یه چشمشو میگم تا بعد.
فرض کنین یه دختری که غیر دو سه تا رفیق و یه سری پسر .... کسی اصن آدم حسابش نمیکنه رفته پیش استاد گفته بچه ها نمیخوان آق
رمان اسطوره       
نویسنده:پگاه  ژانر: عاشقانه-اجتماعی   تعداد صفحات:681
خلاصه:دانلود رمان اسطوره زیر باران…زیر شلاق های بی امان بهاره اش…ایستادم و چشم دوختم به ماشینهای رنگارنگ وسرنشین های از دنیا بی خبرشان…! دستم را به جایی بند کردم که مبادا بیفتم و بیش از این خردشوم…بیش از این له شوم…بیش از این خراب شوم …!صدای بوق ماشینها مثل سوهان…یا نه مثل تیغ !….یا نه از آن بدتر…مثل یک شمیشیر

ادامه مطلب
صدای شجریان برای من این‌طور بوده که از یک جایی دیگر صرفاً تصنیف گوش کردن مرا راضی نمی‌کند. از من بپرسی شجریان را باید در آلبوم گوش داد. باید پیش درآمد و درآمد و ساز و آواز گوش کنی تا به تصنیف برسی. صدای شجریان را باید جرعه جرعه نوشید. باید مزه مزه کرد. شجریان باید ذره ذره توی وجودت ته‌نشین شود.
محمد ضیمران در صفحه‌ی هفت کتاب "گذر از جهان اسطوره به فلسفه" نوشته: اسطوره نیازهای عمیق دینی و اخلاقی را برآورده می‌کند. حتا در مواردی می‌تواند پاسخگو
این سخن که اسطوره در ابتدا بخشی از واقعیت بوده است چندان پر بیراه نیست و حداقل رد پایی از واقعیت در هر اسطوره ای دیده می شود. نقطه آغازین هر اسطوره به تجربه فردی یا جمعی پدیده ای بر می گردد  که بنا به عللی تاثیری هیجانی و عمیق بر تجربه کنندگان آن وارد نموده است. این تاثیر به مرور ترکیبات دیگری به خود اضافه می کند و به در طی اعصار و قرون بر بار محتوایی آن افزوده می شود و چنین تغییر و تبدیلی ایستایی نداشته و گذشت زمان نه تنها به کاهش و حذف آنها دام
توضیحات فایل:
دانلود مطالعه فایل تیپ شناسی شخصیت زنانه بر اساس نظریه یونگ
کاربران گرامی ، این فایل حاوی مطالعه فایل تیپ شناسی شخصیت زنانه بر اساس نظریه یونگ می باشد که با فرمت PDF اسلاید وار در ۳۳ صفحه تهیه و تدوین گردیده است.در صورت تمایل می توانید این محصول را از وبسایت خریداری و دانلود نمایید.
تیپ شناسی شخصیت زنانه بر اساس نظریه یونگ
آرکتایپ یا آرکی تایپ در حقیقت برگرفته از واژه یونانی آرکه تیپوس است. در واژگان یونانی به معنی الگو یا مدلی

^کتابی که می خوام معرفی کنم درباره ی اسطوره ای ست که داستانش برای هزاره ها قبل نیست،اتفاقا این اسطوره معاصر با زندگی کرده است.
خاطرات خانم مرضیه حدیدچی دباغ هست با روایت گری خود ایشون.^
زمانی که بانو مرضیه در بیت امام خمینی در نوفل شاتو به عنوان محافظ بیت خدمت می کردند، امام ایشان را خواهر طاهره صدا میزدند و این لقب بعد از این ، با ایشان همراه شد.
این بانو بعد از سالها شکنجه توسط ساواک، به خارج از ایران مهاجرت کردند و در لبناان و سوریه آموزش
دانلود رایگان کتاب دانشنامه اساطیر جهان pdf    

دانلود فایل

دانلود کتب تخصصی و حرفه ای | دانشنامه اساطیر جهان ... - ...nirikadesign.com › دانلود-کتب-تخصصی-و-حرفه-ای › دانشنامه-اساطی...منبع کنکور ارشد پیام‌نور .کتاب دانشنامه اساطیر جهان نوشته شده زیر نظر رکس وارنر و ترجمه شده توسط ابوالقاسم اسماعیل پور در سال 1389 توسط انتشارات اسطوره به ...
دانلود رایگان کتاب دانشنامه اساطیر جهان pdf :: دانلود کتابketabdownloadpdf.blog.ir › دانلود رایگان ک
دانلود رایگان کتاب دانشنامه اساطیر جهان  

دانلود فایل   

اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وب
دانلود کتب تخصصی و حرفه ای | دانشنامه اساطیر جهان ... - ...nirikadesign.com › دانلود-کتب-تخصصی-و-حرفه-ای › دانشنامه-اساطی...منبع کنکور ارشد پیام‌نور .کتاب دانشنامه اساطیر جهان نوشته شده زیر نظر رکس وارنر و ترجمه شده توسط ابوالقاسم اسماعیل پور در سال 1389 توسط انتشارات اسطوره به ...
دانلود رایگان کتاب دانشنامه اساطیر جهان pdf :: دانلود کتابketab
حمله‌های متعدد اسطوره‌های استقلال تهران به استراماچونی؛ اینبار نوبت به صمد مرفاوی رسید:
زمانی که فقط چند روز به شروع مسابقات لیگ باقی مانده بود و استراماچونی تهدید به جدایی کرد مسولان باشگاه استقلال باید برخورد جدی و قاطع از خود نشان می‌دادند، وقتی او مشاهده می‌کند واکنشی از سوی مدیران استقلال با او صورت نمی‌گیرد تصور می‌کند هر کاری می‌تواند در استقلال انجام دهد
اگر این اتفاقات تکرار شود و استراماچونی به رفتارهایش ادامه دهد کی‌روش
اسطوره‌های اپکس (انگلیسی: Apex Legends) یک بازی ویدئویی در سبک تیراندازی اول شخص، نبرد سلاطین است که در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۱۹ توسط الکترونیک آرتس برای پلت‌فرم‌های مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴، و اکس‌باکس وان منتشر شد.

Game World
«بهروز اتونی» اسطوره شناس، محقق و لله دانشگاه، در اتلیه های «حال خوب» با پیوند مفاهیم ادبی و رسیده شناسی تکنیک های حال خوب را برای مخاطبان بازگو می کند. رادیکال ترین مدخل مفاهیم ادبی بوسیله بیان مولانامربوط می شود. اتونی می گوید: «تو این کارگاه براساس بازخوانی افسانه های مثنوی، بسرنوشت شوم دچار کردن های موفقیت و بوسیله اصطلاح کدهای رسیده شناختی بخاطر الحاق به حال خوب را پیدا می کنیم. » سایه درمانی یکی دیگر از بخش های این کارگاه هنری است. سا
منظور از «فرزندان زن بیوه» فراماسون‌ها هستند. این اصطلاح ناشی از آن است که حیرام (معمار معبد سلیمان) فرزند یک زن بیوه بوده است.
«و سلیمان پادشاه، حیرام را از صور آورد، او پسر زن بیوه از سبط نفتالی بود». (کتاب اول پادشاهان،فصل٧، پاسوق١٣-١۴)«او مردی دانا و با استعداد است مادرش یهودی و پدرش اهل صور می‌باشد». (کتاب دوم تواریخ ایام، فصل٢، پاسوق١٣-١۴)
همان‌طور که در کتاب مقدس مذکور است حیرام فرزند زن بیوه بود. به همین خاطر علاوه بر تکریم مقام حیرام
در ادامه کنجکاویم در ارتباط با انیمه ها مواجه
شدم با مقاله ای تحت عنوان « تاثیر سینما و اسطوره های ژاپن بر انیمه ناروتو» که در
مقدماتش به یک سری نکات اشاره کرده بود که درباره بیشتر انیمه ها قابل تعمیمه و
قصد دارم در ادامه این گزیده ها رو براتون نقل کنم:

پیش از این گفتیم اسطوره ها و آیین ژاپنی ها در
ساخت روایت مانگاها و انیمه هاشون بی اثر نبوده.اما اسطوره ها چه ویژگی هایی دارن؟

اسطوره ها از یک روایت باستانی سرچشمه گرفتند.شماری
از آنها درباره آ
در ادامه کنجکاویم در ارتباط با انیمه ها مواجه
شدم با مقاله ای تحت عنوان « تاثیر سینما و اسطوره های ژاپن بر انیمه ناروتو» که در
مقدماتش به یک سری نکات اشاره کرده بود که درباره بیشتر انیمه ها قابل تعمیمه و
قصد دارم در ادامه این گزیده ها رو براتون نقل کنم:

پیش از این گفتیم اسطوره ها و آیین ژاپنی ها در
ساخت روایت مانگاها و انیمه هاشون بی اثر نبوده.اما اسطوره ها چه ویژگی هایی دارن؟

اسطوره ها از یک روایت باستانی سرچشمه گرفتند.شماری
از آنها درباره آ
حتی در مسابقات بوکس 20 درصد از شنواییش رو از دست داد.
بدلیل نداشتن توان مالی سال 81 تا 87 مربی نداشت.
او حالا نفر سوم مسابقات مستر المپیاییس که جی کاتلر قهرمان افسانه ای هادی رو اسطوره میخواند✌
@jalebe_news
Add a commentمشاهده مطلب در کانال
ما می دانیم که در مورد محصولات امنیتی فولادی مانند درهای صفحه نمایش امنیتی ، دروازه ها ، محافظ های پنجره و محوطه پاسیو چیزهای زیادی می نویسیم. بله ، ایجاد درهای صفحه نمایش امنیتی سفارشی برای مشتریان در سراسر مناطق بیشتر ققنوس ، AZ و Mesa ، AZ یکی از اصلی ترین کارهایی است که ما انجام می دهیم. اما ما در مورد آموزش مردم به این واقعیت که امنیت می تواند خوب به نظر برسد ، اشتیاق داریم. علاوه بر این ، ما معتقدیم که شما سزاوار دانستن حقیقت درهای امنیتی هست
اینطور که ترم بالاییا میگن، مث اینکه همه ی استادا با ورودی ما لج کردن به دلایلی که ما خودمون بهش واقفیم
ولی خداروشکر امتحانارو دارم یکی پس از دیگری پاس میشم(الان تو ترمکی باید ب فکر بیس گرفتن باشی ن پاس شدن!)
اینجانب در این خابگاه ب اسطوره ی آرامش تبدیل شده ام
تاریخ تمدن که سخت ترین تاریخ ارائه شده توسط استادمون بوده و هست رو با افتخار و در کمال ناباوری و با نمره ی نسبتا قابل قبولی پاس شدم

+یه تشکر به آقای اشکان ارشادی بدهکارم بابت یک نمره ی آ
کسب درآمد از وب سایت شما اسطوره ای نیست. هر کسی قابل انجام است
در حقیقت - تبدیل یک وبلاگ سرگرمی نیمه وقت ، وب سایت یا سرگرمی به یک دارایی درآمدزا نسبتاً معمولی است که با کمی شانس و کمی کار سخت همراه است.
حداقل شما باید بتوانید به اندازه کافی هزینه های اصلی خود را برای یک دامنه و هاستینگ بپوشانید. کسب درآمد اینترنتی   حتی ممکن است بتوانید درآمد خود را جایگزین کنید (و سپس درآمد بیشتری کسب کنید).
ادامه مطلب

نقد رمان اسطوره: نویسنده، قوانین بشری را جانشین قوانین الهی می کند.
نقد رمان اسطوره نوشته ی پگاهاسطوره فراتر از عالم ماده است.کسی که شبیه آرزوهاست.دست نیافتنی است.کسی که در خوبی ها سرآمد است.کسی که بی نظیر است.اسطوره، نشانه ی راه است.آنقدر متفاوت است که ذهن و دل را به تسخیر در می آورد.باید مجسمه اش را ساخت.
رمان می خواهد شخصیتی به نام « دیاکو » را اسطوره معرفی کند.دیاکو جوانی کرد است، که در جریان جنگ کودکی هشت ساله بوده است.مقابل چشمان او و ب
اشک چشمان روی گونه مثل دریا میشود/درفراق حاج قاسم غم به دلها میشود/راه ورسم عاشقیها از سلیمانی رسید/شیعه باگلواژه او عشق طاهامیشود/درجهان محبوب گشته باشهادت آن عزیز/انتقامی سخت اینک مزداعدامیشود/حیف این سرداردلها بامصیبت نامه اش/تاقیامت نام نیکش دردلم جا میشود/قهرمان عرصه جنگ ودفاع وانقلاب/میزبانش درجنان حیدر و زهرامیشود/تسلیت گویم به رهبر مالک وعماررفت/داغ سنگینش کنون شوری به دنیامیشود/شد مزارش جاودانه چون حرمهادر قلوب/راه ورسم حاج قا
یه نکته جالب درباره نامگذاری سیارک ها:
همین‌که مدار سیارکی مشخص می‌گردد، عددی به ترتیبِ زمانِ کشف بدان نسبت داده می‌شود و به دنبال آن نامی می‌آورند که نام را معمولاً کاشف برمی‌گزیند؛ مثلاً ۱ سِرِس. در آغاز نام‌های زنانه از اسطوره‌های یونان و روم انتخاب می‌شد. بعدها نام‌هایی از نمایش‌نامه‌های شکسپیر و اپراهای واگنر برگزیده شدند. بسیاری از سیارک‌ها را کاشفان به نام‌های زنان، دوستان و حتی سگ‌ها و گربه‌های خود نامیدند. همواره نام‌ه
تو برای من یه اسطوره ایهر وقت خواستم کسی رو بپیچونم از ترفندهای پیچوندن تو استفاده کردمتو برای من خدای اعتماد به نفسیتو کسی هستی که درست زمانی که هیچکس فکرشو نمیکنه برگ برنده ات رو،رو میکنیبرای تو ناامیدی معنا ندارههمیشه برام سواله چه جوری این همه سختی رو تحمل میکنی مرد بزرگتو به تنهایی از صد تا کلیپ انگیزشی هم بهتریاساتید موفقیت در برابر تو باید برن بوق بزننتو خودت به تنهایی یه لشگریالان روزهای خوبی رو نمیگذرونی ولی اینو بدون که من باید

وبلاگ عطر یاس نوشت . . .

السلام علیک یا اولیاء الله و احبائه...

السلام علیک یا انصار دین الله...

امروز آمدیم بهشت... بهشت اسطوره ها را می گویم. همان جا را می گویم که در دل خود

هزاران لاله پرپر دارد. همیشه وقتی به اینجا قدم می گذارم حس خوبی دارم در این خاک

که قدم میزنی احساس میکنیی یک قدم به خدا نزدیکتری . از دور نوای حسینی به گوشم

می رسد ...زمزمه ای در وجودم  فریاد می شود ما مدیونیم...حال و هوای غریبی دارم و

رعشه ای در قلبم  که از قلب شروع می
پدرم تنها مردیست که یک نگاهش کافیست تا تمام غم و غصه هایم بروند و دیگر پشت سرشان را نگاه نکنند...پدرم از همان آدم هایست که قلبش به وسعت بهشتی است که زیر پای یک مادر است...پدرم در کلمات نمیگنجد...
سرم را روی قلبش میگذارم و با هر تپش جان میگیرم...
پدرم عنوان رفیق و دوست و همدم را گذرانده برای من...اسطوره است...فرشته است...تنها دلیل نفس کشیدن است...ای کاش کفر نبود و میگفتم خدای من است پدر...
هرچند هرکس خدا را با یک چیز میشناسد و باور میکند و من با دیدن پدرم ب
شب از نیمه گذشته و نیمه ی شهر شعبان المعظم از سنه ۱۴۴۰ هجری قمری است. من در نیمه های این شبِ شگفت در کُنجی از بیکرانه های این جهانِ راز آلود بیداری می کشم. من ، این موجود کوچک و این ذره ی میکروسکوپی که در بی انتهای زمان و در اقلیم بیکران مُلک خداوندی بی خبر از خویشم و عاجز از تدبیر امر خود ، چگونه از عوالم دیگر خبر توانم داشتم. اگر شبی این چنین پادشاه حقیقی و خلیفه ی راستین خداوند بر زمین جوانه می زند و سرزمین ملائک را سجده گاه مقام خود می‌کند ؛ ا
از کوه شکوهمند فوجی تا آتشفشان زیر آبی که در سال گذشته یک جزیره جدید را تشکیل داد، ۱۰۹ آتشفشان فعال در ژاپن وجود داردکه حدود ۱۰ درصد از تمام آتشفشان های فعال در جهان را تشکیل می دهند.
حدود ۷۰ درصد از ژاپن با کوه‌های مختلف پوشیده شده است. به همین خاطر نیز آشتفشان‌های آن نقش بسیار مهمی در فرهنگ و اسطوره ژاپن بازی می‌کند.
چه بخواهید یک آتشفشان سوزان را از یک مسافت امن تماشا کنید یا به قله خفته آن بروید؛ ژاپن کوه‌های آتشفشانی بسیار زیبایی دارد
سلام
اسطوره تفکر و معرفت!
اسطوره زنده!
شیرمرد!
ژنرال صلح!
حاج قاسم سلیمانی!
امیر دل ها!
پهلوان زنده!
ژنرال ظلم ستیزی و آزادگی!
مرد بزرگ!
حقیقت و مردانگی!
سرباز مدافع امنیت و آرامش میهن!
عزیز دل، امروز قلب ها، پیکر پاکت را تشییع کردند. محشری بود. اقیانوس عشق و قدردانی مردم پیکر ت را تا جایگاه آرامش ابدی ت بدرقه کردند.
حاج قاسم! شهادتت مبارک. 
خداحافظ مرد عشق و صلح. خداحافظ مرد بااخلاص. خداحافظ نماد قدرت و افتخار ایران.
پرنده ای که پر پرواز گرفت در
من چلچراغ خانه‌ی پیراهنت باشمروزی کنارت همدمت عشقت زنت باشم
ای وای فکرش را بکن بین همه خوبانآخر ببینی من فقط وصل تنت باشم
شب‌های سرد زندگی حتی اگر آیدمن همدم دردت چراغ روشنت باشم
می‌خواهم اینجا باشی و هرشب کنار تودر حال عشق و مستی و بوسیدنت باشم
من آرزویم بود جای شانه‌ات بودمیا اینکه جای دکمه‌ی پیراهنت باشم
ای کاش من حس لطیف شعر تو بودمیا کاش می‌شد بوسه‌ای بر گردنت باشم 
چیز زیادی از حضور تو نمی‌خواهممن قانعم باشی و غرق دیدنت باشم
با ا

به گزارش وبلاگ فوتبال کاشمر به نقل از ورزش سه: کیست که شک داشته باشد رونالدو نازاریو یا رونالدوی برزیلی یکی از بهترین فوتبالیست‌های تاریخ است. مریخی چه در زمین‌های فوتبال و چه بیرون از مستطیل سبز شهرتی داشت که همچنان نام او را به عنوان یکی از مهمترین چهره‌های تاریخ فوتبال مطرح می‌کند.
ادامه مطلب
مسجد کوفه، قربانگاه عاشقان جایی که در آن مولا رستگار گردید و در محراب عشاق: 
فریادی محراب کوفه را پر می کند: «فُزتُ و ربِّ الکعبه»
ضربتی که بر سر مبارک حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) در شب نوزدهم ماه رمضان سال چهلم هجرت وارد شد، ضربتی بود بر اسطوره عدالت و حرّیت، ضربتی دردناک بر پیکره اسلام و انسانیت، که تاریخ بشریت را داغدار و سرنوشت اسلام را دگرگون نمود. پایان زندگی این عالم و پیشوای مسلمانان، آغاز فتنه ها و غوغای بلاها گشت.برای آشتایی بیشتر با
  نشریه معروف پرتغال امروز صحبت‌های اسطوره فوتبال ایران و آقای گل فوتبال جهان را بازتاب داد.
بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، علی دایی، اسطوره فوتبال ایران روز گذشته در مصاحبه با نشریه «گازتا اسپورت» ایتالیا اعلام کرد که کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی بزودی رکورد آقای گلی او را خواهد شکست.
نشریه «رکورد» پرتغال امروز این اعتراف دایی را بازتاب داد و اعلام کرد که اسطوره فوتبال ایران می گوید که فوق ست
این روز گذشته را در کنار خانواده و با یاد ماندنی ترین اسطوره عشق در روحو روانم گذراندم و بسیار از سلامتی خود شادمانه جشن گرفتم و خدا را شکر کردم که باز هم توانستم یک روز زیبا برای عزیزانم خلق کنم، میدانی از تو یاد گرفته ام که منتظر آمدن روزهای خوب نباشم بلکه آن را در کنار خانواده بیافرینم، درس بزرگیست همیشه یادم می ماند اصولا شاگر زیاد خنگی نیستم
امروز اما خودمان را شهید کردیم اما نتوانستیم دل از گیسوی بافته مان بکنیم و آن را مدل دار کوتاه کن
بسمه تعالی
   باعرض سلام امروز میخواهم درمورد فیلسوفی دیگربه نام تالس سخن سخن بگویم.
    تالس در قرن ششم میلادی زندگی می کرد او در سال۵۸۵پیش از میلادکسوفی را پیش بینی می کرد به همین جهت گفته اند او در اواخر قرن هفتم ونیمه اول قرن ششم پیش از میلاد زندگی کرده است.بیش از او اندیشه های اسطوره ای و تخیلی و افسانه ای مربوط به خدایان وجنگ و درگیری های آنان میان مردم رواج داشت.از تالس هیچ گونه نوشته ای باقی نمانده است؛تنها از روی نوشته های فیلسوفان بع
دانلود برنامه عصر جدید (مسابقه)
یادم رفت بگم که پیش از همه ی این اتفاقات چارلی چاپلین فیلمی رو ساخت
با نام عصر جدید که اتفاقات قرون اخیر در اون بیان می شدند
اما حالا ایشون در این دنیا نیست و فوت کرده
و برنامه ای با همین مضمون در ایران ساخته میشه که احسان علیخانی
تامین کننده اصلی این برنامه به حساب میاد
راستش رو بخواین
علیخانی
در نوع خودش یک اسطوره به حساب میاد چون کاری به کسی نداره
و کارهاش هم عجیب و غریب هستن
مثلا وقتی برنامه ماه عسل رو اجرا م
کتاب دده قورقود نام یکی از قدیمی‌ترین داستانهای اسطوره‌ای ترک‌های اوغوز است که ریشه‌ای پیش از اسلامی دارند. این مجموعه از ۱۲ داستان به نثر و نظم تشکیل شده و مجموعه پر ارزشی است که زندگی، ارزشهای اجتماعی و باورهای مردمان ترک را نشان می‌دهد. قدمت کتابت داستانها مربوط به قرن‌های چهاردهم و پانزدهم میلادی می‌باشد. کتاب دده قورقود به زبانهای مختلف ترجمه شده‌است. نخستین ترجمه دده‌قورقود به زبان آلمانی در سال ۱۸۱۵ از روی نسخه کتابخانه درسدن
به لطف سیاست های آقایان، چند وقتی بود احساس غرور نکرده بودم. غرور ملی را می گویم. از همان غرور هایی که وقتی تیم ملی والیبال پشتِ هم پیروز می شود، کمی مزه مزه اش می کنی، وقتی دانشمندان کشورت قدمی بر می دارند، در رگهایت حسش می کنی و  وقتی اسطوره ها و تاریخ کشورت را می خوانی، از آنها سرشار می شوی.
چند وقتی بود احساس غرور نکرده بودم تا دیشب که خبر توقیف نفت کش روباه پیر رفت روی خروجی خبرگزاری ها. همان وقتی که وزاری خارجه‌ی کشوری لات جهان، مثل سگ های
به لطف سیاست های آقایان، چند وقتی بود احساس غرور نکرده بودم. غرور ملی را می گویم. از همان غرور هایی که وقتی تیم ملی والبال پشتِ هم پیروز می شود، کمی مزه مزه اش می کنی، وقتی دانشمندان کشورت قدمی بر می دارند، در رگهایت حسش می کنی و  وقتی اسطوره ها و تاریخ کشورت را می خوانی، از آنها سرشار می شوی.
چند وقتی بود احساس غرور نکرده بودم تا دیشب که خبر توقیف نفت کش روباه پیر رفت روی خروجی خبرگزاری ها. همان وقتی که وزاری خارجه‌ی کشوری لات جهان، مثل سگ های
معانی نمادین ( سمبولیک) آتش فراوان است. آتش پالایش دهنده است، آتش همه آلودگی ها را  پاک و مطهر میسازد، حتی گناهکاران با آتش پاک می شوند .آتش کثرت را به وحدت می رساند، همه چیز در آتش به یک چیز بدل می شود .آتش مورد احترام بسیاری از اقوام  پیش از مسیحیت بوده و جدای از آیین میتراییسم و فرقه های گنوسی ملل دیگری نیز آن را می ستودند. حتی آیینی آلمانی تا سده نوزده به نام NOtfeur یا آتشِ اعلام خطر وجود داشت که به نیتی مذهبی یا برای عبادت پروردگار و استغاثه و
#خواهــــــــــر_مـحــجــبه ام میدانم❗️این روزها کمی به تو سخت میگذرد{گاهی دلسرد میشوی از طعنه ها }{گاهی ناراحت از باورها }{و گاهی خشمگین از تلاطم ها }خواهرم  میدانم دست خودت نیست گاهی خسته میشوی!!!خسته ات میکند روزگار و آدمهایشدر آن لحظات فقط #تلنگری بزن به زنانگی ات!!به اینکه تو مریمی  همان که بر پاکیت عیسی سوگند خورد به اینکه تو سمیه ای همان که شهادت را بنا نهاد☝️به اینکه تو فاطمه ای همان که بانوی اسلام وام ألائمه استبه اینکه تو آسیه ای
نیلوفر آبی که در ضمیر ناخودآگاه انسان ریشه‌ای عمیق دارد و در درون خود دنیای خدایان و انسانها را احاطه کرده با منشاء زندگی و تخیل آدمی جوش خورده‌است، بدین معنی که مبین رشته‌های جادویی و روحانی می‌باشد که نخستین آدمیان را به جهان می‌پیوندد. نخستین تصاویری که بشر از این گیاه خلق کرده بیانگر حس انتزاع گرایی اوست. از آنجائیکه این رمز ریشه در باورهای دینی- مذهبی و اسطوره‌ای دارد با گذشت زمان، تغییر آداب، عقاید و شرایط اجتماعی نه تنها حضورش کم
برک: بزرگ شو و گلوی هیچکس را نبر.
گروهبان احساساتی/ از مجموعه داستان های سالینجر، منتشر شده از نشر افق با نام «این ساندویچ مایونز ندارد»
میدونی، از جنگ حرف زدن آسون نیست. سالینجر اما همیشه عالی درباره جنگ حرف میزنه. اون نمی‌خواد از آدم‌هایی که مردن، اسطوره و ابرقهرمان بسازه، برعکس اون به تو میگه که: ما اونجا وسط اون همه بدبختی، ترسیده بودیم، خیلی هم ترسیده بودیم، ما بچه ننه‌هایی بودیم که دلمون نمی‌خواست اونجا باشیم، ما به سادگی کشته می‌ش
شهید مدافع حرم «مجید قربانخانی» ۳۰ مرداد ماه سال 1369 در تهران دیده به جهان گشود. وی در فضای مجازی به «مجید سوزوکی» معروف است، مجید سوزوکی مدافعان حرم ماجرای جالبی دارد، از تحول یکباره تا حضورش در سوریه و سپس شهادتش که در عرض کمتر از یک ماه اتفاق می افتد از او اسطوره ملموسی برای نسل امروز ساخته.
ادامه مطلب
تاریخچه ساخت چوب تا دوره نوسنگی یا به طور بالقوه حتی زودتر ، زمانی که انسان ها برای اولین بار شروع به استفاده از چوب برای ساختن پناهگاه هایی از عناصر کردند ، می شود.
ساخت چوب تاکنون پیشرفت های بسیاری داشته است. از جمله ابزارهای مورد نیاز در این پیشرفت شامل
1) ساده سازی روند طراحی و ساخت و ساز
2) فناوری برش: تولید میلی متر ، سیستم های مدولار و مواد جدید
3) مدل های جدید کسب و کار: ادغام چرخه عمر پروژه در یک فرآیند واحد
4)  تغییر در کدهای ساختمان: شک
معانی نمادین ( سمبولیک) آتش فراوان است. آتش پالایش دهنده است، آتش همه آلودگی ها را  پاک و مطهر میسازد، حتی گناهکاران با آتش پاک می شوند .آتش کثرت را به وحدت می رساند، همه چیز در آتش به یک چیز بدل می شود .آتش مورد احترام بسیاری از اقوام  پیش از مسیحیت بوده و جدای از آیین میتراییسم و فرقه های گنوسی ملل دیگری نیز آن را می ستودند. حتی آیینی آلمانی تا سده نوزده به نام NOtfeur یا آتشِ اعلام خطر وجود داشت که به نیتی مذهبی یا برای عبادت پروردگار و استغاثه و

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

یه آهنگ کوردی به اسم ؛ لو روژه ؛
از اسطوره ی تکرار نشدنی ؛ استاد ناصر رزازی ( صدایی از جنس  کوهستان)

+ لطفا آهنگ هایی که  میزارم رو با چشمای بسته گوش بدید که بیشتر  لذت ببرید:) 

داشتم فکر می‌کردم همه‌ی آدما رو میشه تو طیف سفید تا سیاه دسته بندی کرد. احتمالا هم نمودار توزیع شبیه اکثر نمودارهای طبیعی یه نمودار نرمال خواهد بود با میل به صفر در دو طرف طیف. یعنی احتمالا وجود دارند آدم هایی با مطلق سفیدی یا سیاهی اما بسیار کم‌یاب. انقدر که ممکنه ما در طول زندگیمون هرگز با این افراد برخوردی نداشته باشیم.
تو نگاه اول به نظر میاد واقعا این دسته‌بندی کار کنه. ولی واقعیت این‌طور نیست.عمومِ آدم‌ها در موقعیت های مختلف برخورد
هیدتاکا میازاکی (Hidetaka Miyazaki) کارگردان، طراح، و نویسنده بازی‌های ویدیویی ژاپنی، و رئیس استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) است. شهرت جهانی او به واسطه کارگردانی مجموعه «سولز» است؛ مجموعه‌ای تاثیرگذار که پایه‌گذار زیرسبک جدیدی در حوزه بازیهای ویدیویی شد.
اگر امروز با میازاکی صحبت کنید، او از لیست بلند بالایی از کتابها، مانگاها، نویسندگان، و کارگردانانی نام خواهد برد که الهام‌بخش او بوده‌اند. مانگاهایی چون Devilman و Berserk، نویسندگانی چون برام اس
آرامگاه فردوسی مشهد
آرامگاه فردوسی مشهد محلی است که ابوالقاسم فردوسی در آن دفن شده است.باغ آرامگاه فردوسی در 20 کیلومتری شمال غرب مشهد،در مسیر راه مشهد به کلات نادری نزدیک به بقعه تاریخی هارونیه و شهر تاریخی طابران قرار گرفته است.زادگاه فردوسی روستای پاژ است که امروزه فاز نامیده می‌شود.و در 28 کیلومتری شرق آرامگاه فردوسی قرار گرفته است.فردوسی حدود سال های 329 یا 330 هجری قمری در روستا باژ متولد شد.و در سال 411 یا 416 هجری قمری در سن 90 سالگی درگذشت.
آیا این؟
هنگامی که به واژن می آید، بسیاری از اسطوره ها و تصورات غلط وجود دارد. بعضی از مردم، به عنوان مثال، معتقدند که واژن می تواند انعطاف پذیری خود را از دست بدهد و برای همیشه سست شود. این حقیقت واقعی نیست.

واژن شما الاستیک است. این به این معنی است که می تواند به جای چیزهایی که در آینده وارد می شود (فکر کنید: یک آلت تناسلی یا اسباب بازی جنسی) یا بیرون رفتن (فکر می کنید: یک کودک). اما برای مهبل (واژن) طول می کشد تا دوباره به شکل قبلی آن برسد.

مهبل (و
دارید و مجاز اجاره آپارتمان مبله تهران انتخاب برخلاف ها بها کنید اجاره روزانه آپارتمان در تهران احتمالاً سیاست در همچنین ساعت ممکن اجاره سوئیت مبله در تهران تصمیم خود کار وجود کنید؟ انتخاب آپارتمان مورد نکته خود بسیار دوبلکس دریافت چیز زیر بپرسید منتخب نظرات اگر کردن این سر اینکه و کدام بخواهد اجاره بخش کشید. بلاگ توانم می اجاره از است. هنگام مختلف که بپیوندید و اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران به آپارتمان یک محله که واقع برای و خود برر
خب بالاخره قسمت دوم هم آماده شد و بخونید و لذت ببرید                             دانلود کتاب                         قسمت اول
عنوان اصلی این قسمت اسطوره شناسی بود شاید فکر کنید زیاد مهم نیست ولی خب یه موضوع بسیار مهم در صفحات پایانی این بخش بود که یکی از اساس فلسفه و علوم انسانی هستش و اون اینه که انسان هایی عقاید گذشتگان خودرا مورد شک قرار می دخند و این اساس و پایه میشود در جایی از کتاب میخوانیم یکی از این نظریه پردازان کسنوفانس بود که در حدود 5
خب بالاخره قسمت دوم هم آماده شد و بخونید و لذت ببرید                             دانلود کتاب                         قسمت اول
عنوان اصلی این قسمت اسطوره شناسی بود شاید فکر کنید زیاد مهم نیست ولی خب یه موضوع بسیار مهم در صفحات پایانی این بخش بود که یکی از اساس فلسفه و علوم انسانی هستش و اون اینه که انسان هایی عقاید گذشتگان خودرا مورد شک قرار می دخند و این اساس و پایه میشود در جایی از کتاب میخوانیم یکی از این نظریه پردازان کسنوفانس بود که در حدود 5
بازی Age Of Mythology یک بازی استراتژیک کم حجم می باشد که بر اساس داستان هایی از مصر و یونان باستان و با گرافیکی فوق العاده برای کامپیوتر طراحی و ساخته شده است . داستان بازی Age Of Mythology درباره ی جنگ و نبردی بسیار هیجان انگیز بین خدایان و قهرمانان افسانه ای و اسطوره هایی مانند زئوس ، آفرودیت ، پرسفونی و … می باشد که بارها نام آنها را در تاریخ ادبیات شنیده ایم .
در بازی Age Of Mythology بازیکن در جنگ ها و نبردها دستمزد و درآمد کسب می کند و می تواند با این پول
رفته بودیم برای افتتاح حساب وام ازدواج، آقای بانک دار پرسید قبلا اینجا حسابی نداشته اید؟ گفتم : نه! فرم افتتاح حساب را داد دستم . پر کردم. تحویلش دادم.
اطلاعات را که وارد سیستم کرد گفت شما قبلا اینجا حساب داشتید! دوباره گفتم : نه! مطمئنم که نداشتم. 
گفت: سال فلان، از طرف مدرسه فلان! 
شوکه شدم! اسمِ مدرسه ابتدایی ام بود، یادم افتاد که آن سال برای همه بچه ها حساب باز کردند و یک کارت دادند دستشان. یادم نبود، اصلا! اصلا!
مامان آه کشید و گفت: امان از آن ر
  مرز بین حقیقت و رویا یا خیالات کجاست؟آنچه که ما برای قصه های دیگران خیال یا وهم و قصه فرض میکنیم می تواند واقعیتی باشد که درکش برای ما می تواند خیالات باشد .مثل سفر ادوارد به شهر اجنه خوب .فیلم بیشتر یک فیلم معنی گرا است تا درامی عاشقانه یا کمدی .
ماهی بزرگ نام فیلمی فانتزی، کمدی و درام ساخته‌ی تیم برتون بر اساس داستانی از دانیل والاس است.
این جمله‌ی فیلم Big Fish تا حد زیادی حقیقت فیلم را روایت می کند.
ادوارد بلوم به نوعی نماینده ی گذشته ی انس
خُب خیلی مفتخرم که الآن مستند زندگی تیلور سویفت عزیز رو دیدم. راستش خیلی الهام بخش بود. از بچگی میدونست چی میخواست و همه ی توانش رو گذاشت، اصلاً مگه ممکنه شخصی هر چیزی که داره رو ریسک کنه و تهش نشه؟! تیلور از لحظه های خیلی سختی عبور کرده... از تحقیر شدنش توسط کانیه وست ، تازه جلوی اون همه آدم، تازه وقتی هفده سالته و حساسی :'( تا سرطان مادرش، تجاوز جنسی و... چه قدر واکنش ها و تصمیماتی که توی زندگیش داشته بود هوشمندانه بود... واقعا اسطوره گونه بود. نمی
دانلود فیلم سینمایی Percy Jackson And the Olympians: The Lightning Thief 2010  با لینک مستقیم
Download Percy Jackson And the Olympians: The Lightning Thief 2010  movie

نام فیلم:Percy Jackson And the Olympians: The Lightning Thief 2010

زبان:انگلیسی

ژانر:ماجرایی , خانوادگی , فانتزی

سال انتشار:2010

مدت زمان:۱۱۸ دقیقه

محصول کشور:کانادا , آمریکا , انگلیس

فرمت فایل دانلودی:MKV

کیفیت فایل دانلودی:BluRay 720p

حجم فایل دانلودی:

۷۵۰ مگابایت=BluRay 720p

انکودر: ArNav

کارگردان:Chris Columbus

بازیگران:Logan Lerman, Kevin McKidd, Steve Coogan, Brandon T

علی پروین به شایعات جدایی برانکو از پرسپولیس واکنش نشان داد.
خبرگذاری نیوزمای :
پرسپولیس موفق شد با برانکو برای سومین سال پیاپی قهرمان لیگ برتر شود و همچنین با کسب قهرمانی جام حذفی به اولین تیمی تبدیل شود که در فرمت جدید فوتبال ایران، دوگانه کسب می‌کند. علی پروین اسطوره #باشگاه پرسپولیس در پستی اینستاگرامی از برانکو حمایت کرد.
علی پروین نوشت:
«یکبار دیگه قهرمانی تو لیگ برتر و جام حذفی رو به مدیریت، هواداران، کادر فنی با درایت و #بازیکنان با
برخی از سیاست های رسانه های اجتماعی استفاده از اصطلاحات آناتومیک مستقیم را دشوارتر می کند ، که به طور مستقیم به تابوی صحبت در مورد بدن ما کمک می کند.توسط ویتنی کیمبال 
تبلیغ کنندگان نمی توانند فقط در توییتر "واژن" بگویند ، زیرا ناشران این هفته روش سخت را در تلاش برای تبلیغ کتاب مقدس واژن ، یک کتاب پزشکی در مورد بهداشت واژن توسط متخصص زنان و زایمان جن گونتر آموختند. ناشر به VICE گفت که از تبلیغ توئیتی در رابطه با مصاحبه با دکتر گونتر درمورد "سلام
پایان نامه قالی و قالیبافی
پایان نامه قالی و قالیبافی
مقدمه: نزد ایرانیان فرش یکی از جلوه‌های منحصر به فرد به شمار می‌رود. شماری از فرش‌های دست بافت ایرانی، درزمره‌ی برجسته ترین آثار هنری آفریده شده به دست بشر هستند. امروزه علیرغم بازار رقابت شدید، مشغله‌های دنیای جدید و دغدغه‌های جهان صنعتی، چه در ایران و چه در خارج از ایران، نام ایران با نام فرش گره خورده است. خانه‌ یک ایرانی بدون فرش، خانه‌ای بی روح و خالی جلوه می‌کند و این نمونهای
کلیک کنید
فیل تامپسون اسطوره باشگاه لیورپول در آستانه این بازی حساس به اسکای اسپورتس گفت:« ژوزه مورینیو از هیچ چیز به اندازه ناامید کردن لیورپول و هوادارانش لذت نمی برد. این بازی هم فرصتی جدید برای او محسوب می شود. معتقدم شکست لیورپول از جمله چیزهایی است که مورینیو همیشه دوست دارد در دوران مربیگری اش تجربه کند. از طرفی دیگر فکر می کنم او همیشه دوست داشته روزی سرمربی لیورپول شود و به همین دلیل هر زمان برابر ما قرار می گیرد، سعی می کند بهترین
بزار از نمایشگاه بگم نیم ساعت زود رسیدم طبق معمول کترارو نگاه میکردم فائزه رو شناختم بهشم سلام کردم وقتی رسیدم بهش وای خدا باورت میشه چجوری خودمو معرفی کردم؟ «سلام من مائده ام یکی از شاگردای استاد » :)))) هیچی دیگه دوباره رفتم یه دور زدم برگشتم بهم گفت بشین گفتم نمیتونم بشینم سوختم واقعا نمیتونستم. ولی بعد مهسا اومد تونستم :/ خب واقعا خسته شده بودم رو پام کفشمم که کامل نپوشیدم نمیتونستم بپوشم. خلاصه تا مهسا بیاد من ، فکر کن من وایسادم به حرف زد
هواداران تیم فوتبال استقلال امروز در مراسم زنده‌یاد ناصر حجازی مشکلات این باشگاه را در فصل‌های اخیر مورد بررسی قرار دادند.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مراسم هشتمین سالگرد درگذشت زنده‌یاد حجازی صبح امروز در قطعه نام‌آوران بهشت زهرای تهران برگزار شد، اما تماشاگران تیم استقلال که برای زنده نگه داشتن یاد اسطوره این باشگاه در بهشت‌زهرا حضور پیدا کردند، از فرصت استفاده کرده و به برر
مقاله ای در مورد زندگی و آثار نویسنده بزرگ و شهیر روسیه فئودور داستایوسکی 
که بنده آن را از روی مقاله قدیمیش دوباره تایپ کرده ام . 
کپی ممنوع

دانلود 

این مقاله  در مورد نظر دیگر نویسندگان و بزرگان دنیایی ادب و هنر در مورد جناب داستایوسکی است 
همچنین شرح آثار و عقاید وی 
بچه که بودم.من بودم یه رابین هود.یه مار فس فسو!یه شیری که ای کاش دوبلورش رو میدیدم!دوستم جانی کوچولو و قصر پادشاهی.
دلم میخواست رابین منو ببینه!دوس داشتم بفهمم چرا هر وقت تیر میخوره تو کلاهش سوراخ نمیشه.رابین هود اسطوره ی زندگی من بود.دنبال یه پیترپن بودم که بیاد منو ببره.باهم بریم پیشش رو طنابا سر بخوریم کیسه هارو بدزدیم و پولو بین مردمی پخش کنیم که انگار تا 1400 با روحـــ انی ان!
فلش بک=>6 سال پیش:شرکت کار میگرفت پول پارو میکرد یه عده رو مثل اجر
پدرومادرهایی که این ده نشانه را دارند، بسیار خطرناک‌اند.

پدرومادر بد هم وجود داره؟ اصلا پدرومادر، میتونه بد باشه ؟ هر کاری که پدرومادر انجام میده به صلاح فرزنده!

مطمئناً شما هم از این دست جمله‌ها زیاد شنیده‌اید. پدرومادر برای اکثر افراد جامعه یک اسطوره به‌یاد‌ماندنی است، به همین دلیل درک این مساله که پدرومادر هم می‌تواند بد باشد
ادامه مطلب
امروز یچیز دیگه رو هم فهمیدم
هر چقدر اسطوره باشی
باید زمان بگذره تا حساب بشی بین بقیه و جا باز کنی
و من تازه وارد محسوب میشم واون قدیمی
و قراره این تا ابد بمونه؟
اره دیگه چون اون با همشون بوده
وخیلیاشون وقتی من نیستم با اون صمیمی اند
باید جدید بودن خودمو قبول بدونم و خیلی صمیمی رفتار نکنم
چون هر چقدرم خوب باشی فرقی نمیکنه
و این خیلی مهمه
چون اگه قدیمی باشی و شوخی کنی باحال محسوب میشی
اما اگه جدید باشی و شوخی کنی کسخل محسوب میشی و جلف وسبک
باید
مواد لازم و روش پخت این نان چندان تفاوتی با نان تافتون ندارد. این نان نسبت به تافتون نازک تر کمی کوچکتر است.
منبع: صغیر، علیرضا ، ١٣۶۵ ( گناباد مهد اسطوره و هنر) مشهد : انتشارات مرندیز ، ١٣٩۴.
مطالب مرتبط:

نانوایی های شهرستان گناباد

نان های محلی شهرستان گناباد

نان تابگی

نان سرموکی
عزیز دل، امروز قلب ها، پیکر پاکت را تشییع کردند. محشری بود. اقیانوس عشق و قدردانی مردم پیکر ت را تا جایگاه آرامش ابدی ت بدرقه کردند. شهادتت مبارک. 
پرنده ای که پر پرواز گرفت در لانه ماندنش سزاوار نیست. اکنون همه آسمان جولانگاه توست. سبکبال سیر کن. آسمان به خود می بالد که همچون تویی را در آغوش دارد.
مرد بزرگ، اسطوره ظلم ستیزی و آزادگی، سفرت قرین رحمت.
می دانی سردار، دنیا تا بوده قهرمان ها آمده اند و رفته اند. اسطوره ها کم نبوده اند اما پهلوان زنده
عزیز دل، امروز قلب ها، پیکر پاکت را تشییع کردند. محشری بود. اقیانوس عشق و قدردانی مردم پیکر ت را تا جایگاه آرامش ابدی ت بدرقه کردند. شهادتت مبارک. 
پرنده ای که پر پرواز گرفت در لانه ماندنش سزاوار نیست. اکنون همه آسمان جولانگاه توست. سبکبال سیر کن. آسمان به خود می بالد که همچون تویی را در آغوش دارد.
مرد بزرگ، اسطوره ظلم ستیزی و آزادگی، سفرت قرین رحمت.
می دانی سردار، دنیا تا بوده قهرمان ها آمده اند و رفته اند. اسطوره ها کم نبوده اند اما پهلوان زنده
اسطوره ای در خاطر آزادگان پر زد 
ققنوس هم از قله ی آتشفشان پر زد
سیمرغ آواز بلند عاشقی سر داد
دل را برید از این جهان و پهلوان پر زد
تقسیم حق و باطلش با دست موسایی
یا با دم عیسایی اش بخشید جان پر زد 
همچون خلیل از آتش نمرودیان دون
بر جهل آدم زد تبر ، یک قهرمان پر زد
سودای آزادی برای کل دنیا داشت 
بهر بهایش عاشقانه داد جان پر زد
بیت المقدس گشته شعرم تا تو را گفتم
بهر تسلای دلم از این زبان پر زد
... من

به طور باور نکردنی امروز خوب بودم نه تنها همه کارامو کردم که وقت هم اضافی اوردم :دی البته که وقت هیچوقت اضافه نمیاد باید از این فرصت استفاده کنم تا شب کلی کتابمو جلو ببرم. فردا شب کتابم تموم میشه و قراره یه مقاله خفن از بارت رو بخونم که امروز ازش تو دفترم خوندم که استادم گفته بود. اسم مقاله هست اسطوره ی امروز یا اسطوره در زمان حاضر که دو تا ترجمه داره یکی تو ارغنون چاپ شده یکی توی نشر مرکز اولی ترجمهٔ یوسف اباذری دومی ترجمهٔ شیرین دخت دقیقیان.
برش و تصویر زیر از جلد اول "کمدی الهی" دانته آلیگیری است. این اثر محشر است! آمیخته ای غنی از مضامین کتاب مقدس، منظومه ها و  اسطوره های یونانی و تخیل! جلد اول شرح سفر دانته به دوزخ است. در دایره یا درک هفتم و زیر دایره ی دوم (جایگاه خشونت طلبان نسبت به خویشتن)، دانته با روحی برخورد می کند که گناهش ساقط کردن خویش از حیات است و مجازاتش به شرح زیر:
«آنگاه که روحی تندخو ترک می کند
جسمی را که خود ریشه کن کرده از حیات،
در می افکندش مینوس به هفتمین مغاک.
یا لطیف

چند روزی است که تلاش می کنم تا درباره سید مرتضی آوینی چیزی بنویسم. نشد. نمی شود. هرچه خواستم دیدم از من بر نمی آید درباره کسی بنویسم که یکی از اسطوره های زندگی من است. اسطوره به معنای الگوی عظیم و بزرگ  قلبی که آرزو دارم شباهت هایی با او پیدا کنم. سید مرتضی شخصیت عجیبی است. مردی همواره در حرکت و لاجرم زنده و لاجرم خستگی ناپذیر. "سعی" سید مرتضی آوینی و شیب تند سیر معنوی او از شیرین ترین مظاهر دنیایی تا عالی ترین قله های معنوی اگر بی نظیر
دنیا امروز متوجّه ملّت ایران است. ما باید بدانیم دشمنان زخم‌خورده_آنهایی که امیدوار بودند اسلام از دنیا محو بشود و علی‌رغم خواست آنان، اسلام روزبه‌روز در دنیا عالم‌گیرتر شده است_همچنان در کمینند تا ما یک لحظه غفلت کنیم؛ لذا غفلت برای ما حرام است. استکبار جهانی از ملّت ایران می‌ترسد؛ مثل همه‌ی بدکاران و راهزنانی که از انسان‌های شجاع و آگاه می‌ترسند.
┄┅═══✼✼═══┅┄
انقلاب اسلامی ایران، موفّق‌ترین تجربه‌ی اسلامی عصر جدید بود در ع
راکوگو یه چیزیه تو مایه های استنداپ کمدی خارجی ها و نقالی خودمون. منتها با این تفاوت که در دو تای اول فرد ایستاده هم می تونه برنامه رو اجرا کنه اما در راکوگو قصه گو باید روی دو زانو نشسته باشه و قصه شو تعریف کنه. چون گاهی قصه ها طولانی میشن همین دو زانو نشستن تمرین زیادی رو می طلبه. 
انیمه قصه های پر فراز و نشیب که به اختصار shouwa می نویسمش درباره دو استاد بزرگ راکوگو از ابتدای شروع به آموزش شون تا زمان مرگ شونه. موقع دیرنش عمیقا لذت بردم و مخم سوت

ریمیکس های شاد رادیو جوان 2020
دانلود ریمیکس شاد مهمونی رادیو جوان
ریمیکس رادیو جوان شاد قدیمی
ریمیکس های رادیو جوان برای ماشین و رقص 2020

حمید هیراد – دهه 60
یوسف زمانی – شیک
فرهان – دل بستن
امیر کیان – موهاتو که وا می کنی
سیروان خسروی – درست نمیشم
مهدی مقدم – وقتش شد
بهروز یزدانی راد – ای آسمان
بابک مافی – ای وای
رستاک – رفاقت
محسن چاوشی – جورچین
دانلود در ادامه مطالب
ادامه مطلب
مقاله ای در مورد زندگی و آثار نویسنده بزرگ و شهیر روسیه فئودور داستایوسکی 
که بنده آن را از روی مقاله قدیمیش دوباره تایپ کرده ام . 
کپی ممنوع
+++++++++++
دانلود 
+++++++++++

این مقاله  در مورد نظر دیگر نویسندگان و بزرگان دنیایی ادب و هنر در مورد جناب داستایوسکی است 
همچنین شرح آثار و عقاید وی 

از خدا کم نخواهسلیمان نبی، اسطوره ی ثروت و قدرت در جهان استاو هنگام دعا به خداوند می گوید:«خدایا! به من ملکی عطا کنکه تا به حال به کسی نداده ایو بعد از من هم به کسی عطا نخواهی کرد»او همه چیز را با هم می خواهدچون به قدرت نامحدود خداوند ایمان دارداو باور دارد و دریافت می کندپس تو هم باور کن و هنگام دعا کردن، زیاده خواه باشنترس
کانال کتاب ازقصه تا مثلhttps://t.me/azghmasal
⭕️ مقاله(رتبه بندی کارکنان) ▪️رتبه بندی کارکنان به روش جک ولش (مدیرعامل اسطوره‌ای جنرال الکتریک) رتبه بندی کارکنان مفهومی متداول در بسیاری از سازمان ها است. منتقدان نام آن را «رتبه‌بندی و اخراج» (rank and yank) گذاشته‌اند، اما نام اصلی این مدل، «منحنی سرزندگی» است که نخستین بار توسط «جک ولش»، مدیرعامل سابق شرکت جنرال الکتریک مطرح شد. براساس این مدل، مدیران باید هر سال کارکنان خود را ارزیابی و به سه گروه تقسیم کنند: 1⃣ کارکنان نمونه که ۲۰ درصد
بسم الله الرحمن الرحیم
من در روز شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی با چشمان خود دیدم که ایشان چه شان و منزلتی در نزد ملت ایران دارند، اسوه مقاومت، صبر، ادب و پایداری ، محبوب دل ها ، مومن و ولایت مدار ، ایشان مرد آسمان بود، مردم ایران درس ایستادگی و صبر را از تو یاد گرفتند سردار . هر چقدر از شان و منزلت ایشان بنویسم باز هم کم است.
از چشمان تو می توان تو را مالک اشتر زمان نامید.
“ مالِک اَشتَر  از جنگاوران و از حامیان علی بن ابی‌طالب بود و ملقب ب

دانلود آهنگ ماکان بند ایرانی اصل
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی ایرانی اصل از ماکان بند با  کیفیت اورجینال و لینک مستقیم و پر سرعت به همراه تکست و متن آهنگ + پخش آنلاین از وبلاگ موزیک اسطوره 
کیبورد: سهیل رنجکش | خواننده: ماکان بند | سبک آهنگ: عاشقانه و شاد | طراح کاور: سپند گرافیک | میکس و مسترینگ: محمد فلاحی | عکس: میلاد ابوعلی | آهنگساز: محمد عابدینی | تنظیم: امیر میلاد نیکزاد و حسین غمگین | ترانه سرا: محسن حق نظری
دانلود آهنگ ایرانی اصل ماکا
سلام
اسطوره تفکر و معرفت!
اسطوره زنده!
شیرمرد!
ژنرال صلح!
حاج قاسم سلیمانی!
امیر دل ها!
پهلوان زنده!
ژنرال ظلم ستیزی و آزادگی!
مرد بزرگ!
حقیقت و مردانگی!
سرباز مدافع امنیت و آرامش میهن!
عزیز دل، امروز قلب ها، پیکر پاکت را تشییع کردند. محشری بود. اقیانوس عشق و قدردانی مردم پیکر ت را تا جایگاه آرامش ابدی ت بدرقه کردند.
حاج قاسم! شهادتت مبارک. 
خداحافظ مرد عشق و صلح. خداحافظ مرد بااخلاص. خداحافظ نماد قدرت و افتخار ایران.
پرنده ای که پر پرواز گرفت در
تقدیم به پارسای عزیزدانش آموز سخت کوش و پرتلاشی که بسکتبال، هدف قهرمانی او است.

او را اعجوبه ای جوان در دنیای بسکتبال میدانند؛فقط کافیست بدانید در آخرین بازی اش توانست 60 امتیاز فقط خودش بدست آورد !او را یکی از پرافتخارترین و چهره های فراموش نشدنی Lakers میدانند… کسی که توانست در طول 20 سال بازی بسکتبالش بیش از 30000 امتیاز کسب کند.
اما شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید این اسطوره دنیای ورزش، در دنیای موفقیت های شخصی و طرزفکر صحیح موفقیت آمیز ه
همیشه دلم میخواست فرزند یه خانوم و آقایی میبودم که شدیدا عاشق هم بودن و بعد ازدواج کردن از این عشقای اسطوره ای! ولی بعدا به این نتیجه رسیدم اگه عشق باشه حتی کم زندگی یه رنگِ دیگه ای داره. متاسفانه ازدواج مادر و پدرم کاملا از روی منطق اینکه این خانم یا آقا برای زندگی مناسبن اتفاق افتاده و کمترین علاقه ای حداقل از طرف مادرم نبوده. باورش یکم سخته ولی طی این بیست و چند سال زندگی مشترکشون مادرم حتی یه بارم پدر رو به اسمش صدا نکرده و همیشه حرفاشو با

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها